Корзина
219 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Изготовим пломбы-наклейки OPEN VOID по вашему тех. заданию.Сделать выбор
+380 (57) 751-73-08
+380675710175
+380952217400
УкраинаХарьковская областьХарьковПолтавский шлях, 79, оф.425
СОВРЕМЕННЫЕ ПЛОМБЫ ЯНГУЛ Мы помогаем организовать контроль
Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайшее время. Для более оперативной обработки заказа позвоните по телефонам: 067 5710175, 093 9389797, 095 2217400.

Забезпечення цілістності лічильника

Забезпечення цілістності лічильника

Згідно експертних оцінок, збитки матеріальний цінностей від крадіжок спожівачів та халатності працівників становлять від 5 до 15% обігу підприємств. Переглянемо підход до обліку та контроля таких порушень у комунальній сфері.

Широке застосування лічильників, потребує надійної гарантії невтручання у механізм порахунку приладу, але застарілі свинцеві, сургучеві або пластилінові пломби вже не можуть забезпечити поставленого завдання. Більш того, подекуди, крадіжки здійснюються за згодою, або з прямою участю тих, хто має цьому завадити. І не дивно, що ці суб’єкти процесу, є лобістами старих схем та неякісних виробів.

Тому, західні компанії, потрапляючи на ринок України, першим ділом доводять систему контролю до стандартів прийнятих у розвинутих країнах, де для опломбування використовуються номерні одноразові запірно-пломбувальні пристрої, виготовлені з сучасних якісних матеріалів, на складному високотехнологічному обладнанні.

 Перші номерні одноразові пломби з’явилися в Україні приблизно у 2000-2002 роках. Їх якість та надійність потребувало підтвердження експертів – криміналістів, і як виявилось, не усі вироби тоді відповідали критеріям безпеки, а більшість не є надійними і досі. 

Ще у травні 2008 року в Києві відбулося засідання круглого столу на тему „Актуальні проблеми впровадження та застосування систем опломбування та опечатування в Україні”. На ньому були присутні представники Асоціації виробників систем опломбування АВСО, представники Міністерства юстиції України, експерти Київського науково-дослідний інститут судових експертиз, Міністерства внутрішніх справ України (Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр), Державна служба охорони, Служби безпеки України, Міністерства оборони, Національного банку України, Держкомархіву, Держспоживстандарту, Держкомрезерву, Держспецзв’язку України.

На засіданні були розглянуті питання про світові стандарти систем пломбування, про проблеми криміналістичних досліджень систем пломбування, про сигнально-індикаторний метод забезпечення збереження та особливості експертних досліджень сигнальних пристроїв. Також учасники засідання круглого столу обговорили проблеми втілення державними органами нових технологій опломбування та опечатування, у тому числі особливості експертних досліджень номерних пломб та недоліки чинного законодавства щодо їх застосування. Було ухвалено пропозицію організувати єдиний реєстр виробників та постачальників систем опломбування, відправлено звернення з клопотанням до Мін’юсту України щодо включення питання експертиз сучасних систем пломбування до розгляду Координаційною радою з проблем судової експертизи, створена робоча група з підготовки державного стандарту систем пломбування та опечатування.

 

Таким чином, нарешті, була отримана точка відліку після якої виробництво, продаж, оцінка якості, та стандарти безпеки запірно-пломбувальних пристроїв, були систематизовані.

За критеріями, які тепер запроваджені захисні та силові пломби мають бути:

- стійкими та надійними з тим, щоб запобігти випадковому пошкодженню, передчасному псуванню (внаслідок погодних умов, хімічного впливу тощо) або підробці, що не виявляється при нормальному використанні;

-  пломби мають встановлюватись легко і швидко;

- пломби мають ідентифікуватися специфічними знаками (такими як логотип) і легко розбірливими номерами; маркування, призначене для ідентифікації пломби, має бути стійкою. Будь-яка модифікація маркувань має передбачати необоротне фізичне, хімічне, теплове або інше руйнування захисної пломби;

- пломби мають бути сконструйовані так, щоб не допускати її зняття чи відкривання без пошкодження;

- пломби повинні мати таку конструкцію, яка б не дозволяла їх використання більше одного разу;

- пломби мають бути виготовлені настільки складно, щоб їх неможливо було підробити.

На фоні підвищеної уваги міжнародного співтовариства питанням безпеки в цілому, особлива увага приділяється безпеці об’єктів державного та комунального значення, забезпеченню дієвого контролю доступу. Високі захисні властивості систем опломбування можуть значно підвищити безпеку та контроль зазначених процесів.  

Експертною комісією фахівців у галузі безпеки надані  «Основні критерії вибору систем опломбування згідно стандартів ISO 17712»:

I. Вимоги до постачальника

1. Репутація виробника/ постачальника на ринку

2. Гарантія якості

3. Своєчасність доставки

4. Надійність зберігання

5. Наявність єдиного реєстру номерів пломб

II. Умови використання

1.      Механічні вимоги (конструкція, зручність в установці та знятті)

2.      Кліматичні вимоги (температура, вологість)

3.      Агресивність середовища

4.      Термін використання

III. Характеристика об’єктів опломбування

1.      Конструктивні особливості об’єкту (приміщення, сейф, мішок, короб, контейнер, лічильник, тощо)

2.      Характеристика вмісту (цінність, час зберігання)

3.      Зовнішні фактори (доступ сторонніх осіб, умови використання)

IV. Вимоги до пломб

1.      Захист від маніпуляцій

2.      Якість інформації щодо несанкціонованого доступу

3.      Можливість отримання експертного висновку

 Цим критеріям, до сьогоднішнього часу, найбільш всього відповідає номерний одноразовий пристрій «Сілтек» ― номерна одноразова двокомпонентна пластикова пломба що використовується з дротом.

Це єдина пломба такого типу, яка випускається у блоках по 10 шт, що значно полегшує видачу та облік. Корпус пломби та фіксатор промарковані, це виключає заміну частин. Вона розроблена за специфічними вимогами до пломбування приладів обліку, що використовують в енергетиці, метрології, комунальній сфері та інших сферах народного господарства ― обліку електрики, газу та води.

«Сілтек» – компактна та зручна при застосуванні, надійна та стійка до несанкціонованого втручання. Має тривалий строк експлуатації-20 років, 12 ступенів захисту, може виготовлятися з флуоресцентними якостями. Але одне з найголовніших – повністю виключено її кустарне виготовлення на відміну від всіх аналогів що є в Украиїні.

Пломба може вироблятися з логотипом замовника.

«Сілтек» це єдина пломба у східній Європі, весь цикл виробництва якої, включно з пакуванням, повністю автоматизований, єдина з усіх пластикових пломб має сертифікат на відповідність ГОСТ 52077-2003 – стійкість виробу до розмикання без руйнації складаючи його елементів. Єдина з усіх пристроїв в Україні має «Спеціальний висновок експертів» МЮУ КНДІСЕ.  

При аналізі за критерієм ціна – якість «Сілтек» займає перше місце на ринку пломб. Постачається у строго визначений термін та без затримок.

 

Другие статьи