210 мм

влевовправо
Дитячі паперові контрольні браслети TYVEK mini
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TYVEK mini
2,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 846-42-42
zakaz@plomby.in.ua
- +380 (50) 513-15-45Наталя Супруненко
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі паперові контрольні браслети TYVEK mini - зручний та естетично привабливий спосіб проконтролювати кількість дітей - браслет на дитяче зап'ястя.
Розмір браслету 19х210 мм. Відмінно підійде для використання на дитячих заходах.
Браслет mini виготовляється із спеціального синтетичного полотна, яке повністю стійке до впливу вологи, сонця.
поверхня браслета розділена на три секції:
клейова частина (оснащена перфорацією, так що при знятті виріб неминуче порветься);
порядковий номер (кожен браслет має власний код);
місце для друку логотипу, слогану, назви заходу.
Товар може поставлятися в широкій гамі кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Du Pont de Nemours & Company |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | Браслет |
| Матеріал | Тайвек |
| Друк ID | Так |
| Можливість нанесення друку, логотипу/клейма | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ліній перфорації | 3 |
| Клейовий шар | перманентний клей |
| Довжина клейового шару | 20 мм |
| Ширина браслета | 19 мм |
| Довжина браслета | 210 мм |
| Тип | На руку |
- Ціна: 2,20 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка: по 1000 шт. браслетов в картонной коробке. Размер упаковки, мм: 290×210×45 Вес упаковки, кг: 0,430




