Корзина
218 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Изготовим пломбы-наклейки OPEN VOID по вашему тех. заданию.Сделать выбор
+380 (57) 751-73-08
+380675710175
+380952217400
УкраинаХарьковская областьХарьковПолтавский шлях, 79, оф.425
СОВРЕМЕННЫЕ ПЛОМБЫ ЯНГУЛ Мы помогаем организовать контроль
Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайшее время. Для более оперативной обработки заказа позвоните по телефонам: 067 5710175, 093 9389797, 095 2217400.

«Противірусне» рішення - пломбувальні наліпки для гарантування стерильності об'єктів

«Противірусне» рішення - пломбувальні наліпки для гарантування стерильності об'єктів

Ми відреагували на ситуацію в цей неспокійний час і зробили пломби-наліпки з новим дизайном, що гарантують безпеку опломбованого об'єкта. На наліпках присутній великий напис «ВІРУСУ НЕМАЄ!».

В умовах всесвітньої пандемії коронавируса COVID-19, карантинних заходів та самоізоляції, бізнес відчуває величезну напругу як з боку співробітників, клієнтів і з боку контролюючих держструктур.

Ми відреагували на непросту ситуацію в цей неспокійний час і розробили пломбувальні наклейки з новим дизайном, що гарантують безпеку і повну стерильність опломбованого об'єкта. На наклейках присутній великий напис «ВІРУСУ НЕМАЄ!». Всі інші захисні механізми, як і завжди, - в кращих традиціях якості нашої продукції.

«Противірусне» рішення підійде для роботи медичних установ, служб доставок, інтернет-магазинів, компаній, що надають послуги фулфілмента, для складських приміщень і т.д. Ми можемо оперативновиготовити пломбувальні наклейки з логотипом вашого підприємства. На вартість це не вплине!

У дні, коли занепокоєння зростає, наше рішення не тільки гарантує збереження об'єкта, а й дає людям впевненість і спокій, можливість розслабитися і не думати зайвий раз про невидиму загрозу.

Другие новости